Síť Point S se stala generálním sponzorem akce “Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru v Česku”

V pondělí 24. ledna 2011 byla odstartována první a jedinečná akce “Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru”, na jejíž podporu byl oficiálně spuštěn i web www.vymoly.cz. Generálním sponzorem této významné výmolové akce se stala síť profesionálních pneuservisů Point S.

Síť pneuservisů Point S motivuje řidiče k otevření veřejné diskuze

Point S je největší evropské sdružení nezávislých provozovatelů pneuservisů a dealerů pneumatik. V České republice působí tato síť profesionálních pneuservisů od roku 2004 a v současné chvíli sdružuje 27 členů a jejich 31 pneuservisů. Podpořením akce “Najděme nejhorší díru v Česku”, i samotného internetového portálu Vymoly.cz, chce síť pneuservisů Point S především motivovat řidiče k zapojení do veřejné diskuze na téma zoufalý stav vozovek a upozornit tak i na hrozící nebezpečí způsobené výmoly.

“Výmolová akce je unikátním a velmi užitečným nápadem jak pomoci dostat tento fakt o stavu českých silnic více do povědomí médiím a zodpovědným úřadům. Bývám často svědkem nešťastných majitelů vozidel, kteří řeší poškození automobilů a nemohou uvěřit, co vše výmoly na silnicích dokáží způsobit. Jsme proto velmi rádi, že můžeme tuto celorepublikovou akci podpořit a motivovat řidiče hodnotnými dary, které poskytneme v rámci této akce,” uvedl Ing. Ladislav Peš, jednatel sítě Point S.

Výmoly.cz upozorní na nebezpečná místa a odmění aktivní řidiče

Výmolová akce bude probíhat od 24. ledna do 15. května 2011. Po celou dobu mohou řidiči přidávat a publikovat na webových stránkách Vymoly.cz fotografie i videa nebezpečných míst. Udáním detailní pozice výmolů na mapách, budou motoristé upozorňovat ostatní řidiče na nebezpečná místa na českých silnicích. Propojením internetových stránek Výmoly.cz se sociální sítí Facebook.com mají řidiči jedinečnou možnost o výmolech diskutovat a nebezpečná místa na silnicích hodnotit. Výhlášení výsledků soutěže a předání cen proběhne do konce května 2011.

Společnost Plus Design & Marketing zahájila první ročník akce „Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru

V pondělí 24. ledna 2011 byla agenturou Plus Design & Marketing odstartována první a jedinečná akce „Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru“. Na podporu tohoto projektu byl oficiálně spuštěn nový web www.vymoly.cz. Pořadatelé i organizátoři projektu hodlají v rámci této akce upozornit na zoufalý stav českých silnic a dálnic, a současně vyzvat všechny řidiče k monitoringu českých výmolů a výtluků.

Výmoly 2011: Najděme nejhorší

Výmoly 2011 jsou prvním ročníkem unikátního motoristického projektu, který monitoruje mnohdy žalostný stav českých silnic a dálnic. Cílem akce je výzva k celostátní diskuzi na toto téma. Na podporu projektu vznikl již zmiňovaný internetový portál www.vymoly.cz, který přinese všem řidičům řadu hodnotných informací. Především přehlednou databázi kritických míst, tipy a rady jak postupovat a na koho se obrátit v případě poškození vozidla, online rozhovory se zajímavými hosty, informace o možných rizicích a škodách způsobených špatným stavem silnic ap.

S akcí „Výmoly.cz: Najděme nejhorší díru“ jsou spojeny i zajímavé soutěže. Výherce soutěže, který pošle nejzdařilejší fotografii nejhoršího výmolu v České republice, se může těšit na výhru v podobě hodnotných cen (nejen) pro svůj automobil.

Obec, ve které bude tato nejhorší díra nalezena, získá netradiční cenu „Výmol 2011: Nejhorší díra v České republice“. Právě k dostatečné motivaci řidičů napomáhá síť pneuservisů Point S, která je generálním sponzorem celé akce. Díky této spolupráci budou náležitě oceněni ti nejaktivnější řidiči-fotografové, kteří monitorují situaci na českých silnicích.

Plus Design & Marketing – tvůrci projektu Výmoly

Profesionální marketingová agentura Plus Design & Marketing poskytuje široké portfolium marketingových služeb, které na míru pokrývají potřeby a přání klientů. Plus Design & Marketing má v této oblasti nejen mnohaleté zkušenosti, ale i řadu referencí a dlouhodobě spokojené klienty.

“Výmoly jsou věcí, která nejenom mně, ale i řadě ostatních řidičů každoročně hýbe žlučí. Měsíčně najezdím mnoho tisíc kilometrů a znám velmi dobře kritický stav některých úseků. Již několikátým rokem nosím v hlavě myšlenku, jak na tuto situaci upozornit. Současně si uvědomuji, že jako jedinec nezmůžu naprosto nic.

Proto se snažím s mými přáteli a kolegy otevřít veřejnou diskuzi na toto téma. O průběhu akce i havarijním stavu vozovek chceme po celou dobu upozorňovat média, zodpovědné úřady a zároveň touto cestou tlačit k veřejné diskuzi a nápravě,” uvedl Ing. Petr Čaník, zástupce internetového portálu Výmoly.cz.

Za tým realizátorů
Ing. Petr Čaník
Ředitel projektu Výmoly.cz

Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru v České republice

Výmoly 2011 jsou prvním ročníkem unikátního motoristického projektu, který monitoruje mnohdy žalostný stav českých silnic a dálnic. Cílem akce je vyzvat k celostátní diskuzi na toto téma. Na podporu projektu vznikl nový internetový portál www.vymoly.cz, který přinese všem řidičům řadu hodnotných informací: přehlednou databázi kritických míst, tipy a rady jak postupovat a na koho se obrátit v případě poškození vozidla, online chaty se zajímavými hosty, informace o možných rizicích a škodách způsobených stavem silnic a další.

V pondělí 24. ledna 2011 bude odstartována svého druhu první a jedinečná akce “Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru”, na jejíž podporu bude oficiálně spuštěn i web www.vymoly.cz. Akce hodlá upozornit na zoufalý stav českých silnic a dálnic a současně vyzvat všechny řidiče k monitoringu českých výmolů a výtluků.

Výmolová akce bude probíhat od 24. ledna do 15. května 2011. Po celou dobu mohou řidiči přidávat a publikovat na webových stránkách Výmoly.cz fotografie i videa nebezpečných míst. Udáním detailní pozice výmolů na mapách, budou motoristé upozorňovat ostatní řidiče na nebezpečná místa na českých silnicích. Propojením internetových stránek Výmoly.cz se sociální sítí Facebook.com budou mít řidiči jedinečnou možnost o výmolech diskutovat a nebezpečná místa na silnicích hodnotit.

“Výmoly jsou věcí, která nejenom mně, ale i řadě ostatních řidičů každoročně hýbe žlučí. Již několikátým rokem nosím v hlavě myšlenku, jak na tuto situaci upozornit. Současně si uvědomuji, že jako jedinec nezmůžu naprosto nic. Proto se snažím s mými přáteli a kolegy otevřít veřejnou diskuzi na toto téma. O průběhu akce i havarijním stavu vozovek chceme po celou dobu upozorňovat média, zodpovědné úřady a zároveň touto cestou tlačit k veřejné diskuzi a nápravě,” uvedl Ing. Petr Čaník, zástupce internetového portálu Výmoly.cz.

S akcí “Výmoly.cz: Najděme nejhorší díru” budou spojeny i soutěže. Výherce soutěže, který pošle nejzdařilejší fotografii nejhoršího výmolu v České republice, se může těšit na výhru v podobě hodnotných cen pro svůj automobil. Obec, ve které bude tato nejhorší díra nalezena, získá netradiční cenu “nejhorší díra 2011”. Právě k dostatečné motivaci řidičů napomáhá síť pneuservisů Point S, která je generálním sponzorem celé akce. Díky této spolupráci budou náležitě oceněni ti nejaktivnější řidiči – fotografové, monitorující situaci na našich silnicích.
Za tým realizátorů

Ing. Petr Čaník
Ředitel projektu Výmoly.cz

Další informace:

Bližší informace o akci “Výmoly 2011: Najděme největší díru” najdete na:
Web: www.vymoly.cz
Facebook: www.facebook.com/vymoly
Twitter: www.twitter.com/vymoly

Ing. Petr Čaník, ředitel projektu Výmoly 2011: Najděme největší díru v České republice
mobil: 604163300
e-mail: petr@canik.cz
www.canik.cz, www.plusdesign.cz