PhonoSolar se na světovém veletrhu Intersolar 2011 těší velkým úspěchům

Od 8. do 10. června 2011 probíhal v německém Mnichově další ročník významného světového veletrhu solárních technologií Intersolar 2011. Mezi zúčastněnými byla i společnost Phono Technologies Switzerland, která představila rozsáhlou expozici solárních panelů značky Phono Solar, své již realizované projekty významných solárních elektráren a produktovou řadu větrných mikroturbín Phono Wind.

Zájem o tento veletrh byl v letošním roce rekordní. Na ploše o rozloze 165 000 m2 v komplexu výstaviště Neue Messe München – Messegelande se sjelo na 75 000 návštěvníků. V 15 výstavních halách prezentovalo své výrobky přes 2 200 vystavovatelů.

Společnost Phono Technnologies Switzerland zažila na veletrhu Intersolar 2011 obrovský ohlas. Díky účasti na veletrhu uzavřela spoustu klíčových kontraktů a navázala důležité obchodní vztahy.

O největším světovém veletrhu Intersolar 2011
Intersolar 2011 je považován za jeden z nejprestižnějších světových veletrhů v oblasti solární energie a obnovitelných zdrojů energie. Díky stále vzrůstajícímu zájmu veřejnosti veletrh v současné době navštěvuje více než 75 000 návštěvníků z téměř 150 zemí světa. Na programu bylo v letošním roce více než 20 konferencí zaměřujících se na fotovoltaické, solární, tepelné a větrné energie. Konference probíhala od 6. do 10. června 2011 v mezinárodních kongresovém centru v Mnichově. Návštěvníci mohli na výstavě Intersolar 2011 získat řadu informací o novinkách ze solárního průmyslu i jedinečnou možnost osobního setkání s odborníky tohoto moderního průmyslového odvětví.

O společnosti Phono Technologies Switzerland

Společnost Phono Technologies Switzerland se řadí k předním světovým společnostem na trhu s fotovoltaickými panely. Ve své produktové řadě Phono Solar nabízí celosvětově úspěšné solární panely vysoké kvality, pod obchodní značkou Phono Wind pak produkty pro větrnou energetiku. Phono Technologies Switzerland se společně se svými EPC partnery soustřeďuje rovněž na realizaci fotovoltaických a větrných elektráren a energetických parků. V roce 2011 se Phono Technologies Switzerland účastní všech dalších významných evropských veletrhů. Patří mezi ně například; SolarExpo v Itálii, World Future Summit ve Spojených arabských emirátech, EcoBuild v Londýně, Ecotec v řeckých Atenách či řada dalších veletrhů v Evropě i ve světě.

Kontaktní údaje

Phono Technologies Switzerland AG
Sandgrube 29
CH-9050 Appenzell
Switzerland
Web: www.phonosolar.eu

Intersolar 2011
New Munich Trade Fair Centre
81823 Munich
Halls A1-A6, B1-B6, C2-C4
Web: www.intersolar.de

Fotogalerie
[nggallery id=13]