PhonoSolar na mezinárodní výstavě Ecotec 2011

Již čtvrtý ročník mezinárodní výstavy Ecotec proběhne ve dnech 7. až 10. dubna ve výstavním areálu Expo Atény v Řecku. Výstava bude zaměřena na technologie pro životní prostředí a fotovoltaické systémy. Na Ecotec 2011 se bude prezentovat nespočet řeckých i zahraničních společností specializujících se na obnovitelné zdroje energie.

Mezi vystavovateli nebude ani tentokrát chybět společnost Phono Technologies Switzerland, která představí svým návštěvníkům rozsáhlou expozici produktů pro solární energetiku PhonoSolar, významné realizované projekty solárních elektráren a produktovou řadu větrných mikroturbín PhonoWind.

Ecotec 2011

Návštěvníci mezinárodní výstavy Ecotec získají od vystavovatelů množství hodnotných informací o technologiích obnovitelných zdrojů energie, o již realizovaných projektech a produktech pro výstavbu solárních elektráren. Čtyřdenní výstava bude obohacena konferencemi a diskuzemi na témata; větrná, vodní, geotermální a fotovoltaická energie a technologie a produkty pro úsporu energie.

Phono Technologies Switzerland mezi vystavovateli

Společnost Phono Technologies Switzerland se ve spolupráci s významnými evropskými univerzitními kapacitami podílí na výzkumu, vývoji a designu produktů PhonoSolar a na přípravě a realizaci fotovoltaických projektů. Za roky svého působení si značka PhonoSolar vydobyla silnou pozici mezi zákazníky ve světě. Panely PhonoSolar jsou použity například na 9. největší  fotovoltaické elektrárně na světě – FVE CZECH Vepřek o celkovém výkonu 35,10 MWp. Na této elektrárně bylo použito neuvěřitelných 186 960 panelů PhonoSolar.

Bližší informace a kontakt

Všechny zájemce o obnovitelné zdroje energie z laické i odborné veřejnosti srdečně zveme k návštěvě našeho stánku č. C3, hala 5. O průběhu výstavy Ecotec a expozici společnosti Phono Technologies Switzerland vás budeme i nadále informovat.

Phono Technologies Switzerland AG
Sandgrube 29
CH-9050 Appenzell
Switzerland
Web: www.phonosolar.eu

T EXPO
Pentelis Avenue 3 & Pileos Str,
Postal Code 152 35, Vrilissia, Athens.
Web: www.ecotec-exhibition.gr/en