PhonoSolar se zúčastnil veletrhu World Future Energy Summit 2011

Mezinárodní veletrh World Future Energy Summit 2011 (WFES) – patřící mezi světovou třídu v oblasti fotovoltaického průmyslu – se uskutečnil ve dnech 17. – 20. ledna 2011 v Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech. Světově velmi významný veletrh probíhající společně s řadou konferencí byl již čtvrtým ročníkem od roku 2008, a i v letošním lednu přilákal velký počet návštěvníků z celého světa.

Výstava a konference World Future Energy Summit

V průběhu čtyř dnů představil veletrh World Future Energy Summit nejnovější technologie a inovace v oblasti obnovitelných zdrojů energie a životního prostředí. Konference probíhaly na velmi vysoké úrovni, a to díky předem pečlivě zvoleným přednášejícím, kterými byli špičkoví odborníci z oblasti solárního průmyslu. Návštěvníci tak dostali unikátní příležitost seznámit se jak s tržními novinkami, tak osobně s elitními představiteli světových firem ze segmentu solární energetiky a fotovoltaiky.

Mezi vystavovateli nechyběla ani společnost Phono Technologies Switzerland, se svou rozsáhlou expozicí produktů z řad fotovoltaických panelů PhonoSolar a všech doposud realizovaných projektů fotovoltaických elektráren. Fotovoltaické panely PhonoSolar patří mezi světovou špičku. Panely PhonoSolar jsou použity například na 9. největší  fotovoltaické elektrárně na světě – FVE CZECH Vepřek o celkovém výkonu 35,10 MWp. Na této elektrárně bylo použito 186.960 panelů PhonoSolar.

Phono Technologies Switzerland

Společnost Phono Technologies Switzerland se specializuje na design, výzkum, vývoj a výrobu fotovoltaických panelů PhonoSolar a větrných turbín PhonoWind. V roce 2011 se Phono Technologies Switzerland zúčastní i dalších evropských veletrhů takto významného charakteru.