Ford Magazín: Vše o Fordu na novém internetovém magazínu

FordMagazin.cz – nový internetový magazín s automobilovou tématikou orientující se především na automobily značky Ford se veřejnosti představil počátkem února 2012. FordMagazín.cz je určen pro všechny fanoušky značky Ford a orientuje se nejen na nové osobní vozy Ford, ale informuje také o veškerých automobilových inovacích a technologiích, které Ford představuje.

Články, fotky vozů Ford a tématická videa na FordMagazín.cz

V internetovém magazínu o Fordu si přečtete mimo jiné i poutavé články o veteránech Ford, prohlédnete si videa a fotografie, týkající se Fordu a najdete zde rovněž nejnovější tiskové zprávy společnosti Ford a aktuální zpravodajské postřehy. FordMagazín.cz je koncipován jako portál pro fanoušky Fordu, vlastníky osobních i tranzitních vozů Ford i pro všechny zájemce o tyto americké vozy.

Portál FordMagazín.cz provozuje autorizovaný prodejce vozů Ford ve Valašském Meziříčí, společnost Auto Kora top s.r.o.

O společnosti Auto Kora top s.r.o.

Auto Kora top s.r.o. zajišťuje autorizovaný prodej a servis automobilů Ford na Valašsku. Poskytuje služby autopůjčovny, nonstop asistenční a odtahovou službu. Zajišťuje vyproštění havarovaných vozidel, odtahy při nehodách a při poruchách vozidel. Pomáhá s ideálním financováním vašeho autoparku.

Kontakt

Auto Kora top s.r.o.
Mikoláše Alše 780
757 01 Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Česká republika

Telefon: +420 571 614 267
Fax: +420 571 622 005
E-mail: obchod@autokora.cz
Web: www.autokora.cz