Společnost Logic point představuje chytré kalkulačky

Praha, 14. října 2011 – Společnost Logic point neustále hledá způsoby a cesty, jak zefektivnit a zjednodušit podnikání svým klientům. V rámci nové podoby webové prezentace Logic point tak představuje mimo jiné i praktické kalkulačky, které klientům přehledně a jednoduše ukáží, jak výrazně mohou se službami a produkty Logic point ve své firmě ročně ušetřit. Od 1. září 2011 společnost zároveň přestěhovala své kanceláře na novou adresu, Logic point nyní najdete v ulici Na rozcestí v Praze 9.

Díky chytrým kalkulačkám, které jsou součástí nové webové prezentace Logic point, sami zákazníci ihned a jednoduše zjistí, kolik firemních zdrojů ročně při svém podnikání průměrně ušetří, využijí-li Logic pointem nasazeného CRM, logistického řešení FleetPoint nebo produktů jako je TimePoint či OnlinePoint. Tuto a další novinky na redesignovaných webových stránkách klienti naleznou na adrese www.logicpoint.cz.

“Rozhodli jsme se přiblížit našim potenciálním zákazníkům a co nejlépe zodpovědět všechny jejich dotazy. Proto jsme připravili praktické kalkulačky, díky kterým si teď může každý jednoduše spočítat, kolik mu například naše CRM řešení v podnikání ušetří. Při výpočtech vycházíme z dlouhodobých průměrných hodnot. Svým zákazníkům nabízíme také podrobné analýzy jejich individuálního provozu a procesů” uvedl Jan Žáček, obchodní ředitel společnosti Logic point.

Logic point – certifikovaný partner Microsoft

Logic point je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft. Specializuje se primárně na práci s produkty Microsoft. Je jednou ze tří společností v České a Slovenské republice, která získala kompetenci Gold Customer Relationship Management Partner společnosti Microsoft. Je jedním z nejlepších evropských týmů v oblasti implementace Microsoft Dynamics CRM. Poskytuje ucelená a individuální řešení na klíč i hotové CRM produkty tuzemské i zahraniční klientele. Ke spokojeným zákazníkům společnosti Logic point se mezi jinými řadí například i společnosti Mediatel, ČSOB, Česká televize, Globus Car, Phono Solar a mnohé další.

Logic point – držitel prestižního ocenění Microsoft Industry Awards 2011

Za implementaci informačního systému vytvořeného pro společnost Globus Car (kurýrní společnost zajišťující dopravu zásilek po celé České i Slovenské republice) získala společnost Logic point významné ocenění Microsoft Industry Awards 2011. Díky nasazenému CRM řešení šetří společnost Globus Car více než 30 % svých nákladů, což je nominálně odhadováno na 15-20 milionů korun ročně.

Kontakt

Logic point s.r.o.
Na rozcestí 1434/6
190 00 Praha 9

telefon: +420 252 548 624
email: info@logicpoint.cz
www.logicpoint.cz