PhonoSolar na Renewable Energy Exhibition 2011 v Lyonu

Mezinárodní výstava Renewable Energy Exhibition 2011 se bude konat ve francouzském Lyonu 15. až 18. února 2011. Výstava je zaměřena na technologie a produkty pro obnovitelné zdroje energie. Phono Technologies Switzerland nabídne svým návštěvníkům novinky a nově realizované projekty na stánku 4C46 (hala 4).

Návštěvníci získají na veletrhu unikátní přehled o nových trendech a aktuální nabídce v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Na veletrhu se přestaví řada předních světových výrobců a dodavatelů, mezi nimiž i letos zaujme rozsáhlá expozice produktů pro solární energii PhonoSolar a produktů pro větrnou energii PhonoWind. Veletrh poskytne svým návštěvníkům možnost seznámit se s novinkami v oblasti výzkumu, technologického vývoje a výrobních procesů.

Renewable Energy Exhibition 2011, Lyon, France

Mezinárodní výstava Renewable Energy Exhibition 2011 patří k mezinárodně uznávaným veletrhům. Společnosti působící na trhu v oblastech obnovitelných zdrojů energie (fotovoltaických systémů, solárních panelů, větrné energie, geotermální energie a biomasy), vystavují každý rok ve francouzském Lyonu a v Paříži. V roce 2011 slaví Veletrh o obnovitelných zdrojích energie své 10. narozeniny. Veletrh se koná v pavilonu Eurexpo v Lyonu. Počet návštěvníků se zvýšil z 8.500 v roce 2006 na 13.626 v roce 2008 a asi 20.000 v roce 2010.

Phono Technologies Switzerland

Společnost Phono Technologies Switzerland se specializuje na vývoj, výrobu a prodej v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Na veletrhu představí svou produktovou řadu fotovoltaických panelů PhonoSolar a realizované projekty fotovoltaických elektráren. Společnost má za sebou již celou řadu velkých a úspěšných referencí po celém světě, jako je např. největší fotovoltaická elektrárna ve střední Evropě a zároveň 9. největší světová fotovoltaická elektrárna u obce Vepřek, na kterou bylo použito bezmála 190.000 kusů fotovoltaických panelů PhonoSolar.

Bližší informace a kontakt

Srdečně zveme všechny zájemce o obnovitelné zdroje energie z laické i odborné veřejnosti k návštěvě našeho stánku 4C46 (hala 4). O průběhu výstavy na veletrhu Renewable Energy Exhibition 2011 v Lyonu a expozici společnosti Phono Technologies Switzerland vás budeme i nadále informovat.

Phono Technologies Switzerland AG

Sandgrube 29

CH-9050 Appenzell

Switzerland

Web: www.phonosolar.com

PhonoSolar na Renewable Energy Exhibition 2010

Tento rok se Renewable Energy Exhibition konala v Paříži od 16. do 18. června 2010 a vytvořila tak třídenní příležitost pro mnoho odborníků, kteří se orientují v tomto oboru, aby se sešli s potencionálními zákazníky a partnery a vytvořili tak základy pro možnou budoucí spolupráci. Ve Francii se tato událost stala tradicí, která vznikla v roce 2001 a od té doby se několikrát opakovala. Pokaždé je zaměřena na stavební firmy, architekty, specialisty v oboru obnovitelné energie, investory, instalatéry, elektrikáře a mnoho dalších. Tento rok se mezi vystavovateli objevily větší společnosti jako například francouzský dodavatel energie EDF, vývojář solární technologie Solairvie a Siemens.

Význam RE exhibice se prokázal stálým růstem počtu návštěvníků za posledních pár let. Počet návštěvníků vzrostl z 8 500 v roce 2006 na 13 626 za rok 2008. Letos bylo očekáváno kolem 20 000 návštěvníků.

Děkujeme všem, kteří nás na exhibici navštívili

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se zastavili u našeho stánku a ptali se na naše produkty a služby. Jsme velice vděční za váš zájem a doufáme, že jste si naši prezentaci užili stejně tak jako jsme si my užili to, že vám ji můžeme nabídnout. Váš zájem o naši společnost je základem možné budoucí spolupráce, kterou bychom bez vás nemohli vybudovat. Vážíme si toho, že jste nám dali příležitost zjistit, co se vám líbí a jaké máte potřeby v oboru obnovitelné energie. PhonoSolar se tradičně účastní velkých exhibic jako je Renewable Energy Exhibition, na kterých vystavuje svou kompletní nabídku fotovoltaických produktů.