Phonosolar se prezentoval na Mezinárodní výstavě Solarexpo 2011 v italské Veroně

Již 12. ročník mezinárodní výstavy a konference Solarexpo 2011 se konal ve dnech 4. až 6. května 2011 v italské Veroně. Veletrh zaměřující se na fotovoltaiku a další obnovitelné zdroje energie zaznamenal v letošním roce rekordní čísla v počtech návštěvníků i v množství vystavovatelů. Během tří dnů zavítalo na veletrh neuvěřitelných 71 950 návštěvníků, což je 4% nárůst oproti roku 2010. Téměř 11 výstavních hal o rozloze 130 000 m² zaplnilo celkem 1 400 vystavovatelů. Tímto Solarexpo 2011 potvrdil svou vedoucí pozici jako nejlepší veletrh v oblasti obnovitelných zdrojů energie konaný v Itálii.

Veletrhu Solarexpo 2011 se zúčastnila i společnost Phono Technologies Switzerland, která prezentovala všem návštěvníkům fotovoltaické panely značky PhonoSolar, větrné mikroturbíny PhonoWind a také své nově realizované projekty fotovoltaických elektráren, které úspěšně vede po celém světě.

O mezinárodní výstavě a konferenci Solarexpo 2011

Solarexpo 2011 patří mezi tři nejvýznamnější veletrhy na světě o fotovoltaice a obnovitelných zdrojích energie. Doplňujícím programem byly i konference, které probíhaly souběžně s veletrhem Solarexpo. Celkem 60 konferencí, seminářů a školení přilákalo zhruba 5 280 účastníků. Roli přednášejících zaujalo více než 300 odborníků z oblasti fotovoltaiky. Hlavními tématy přednášek byly především aktuality z oblasti solární, tepelné a vodní energie. Návštěvníci tak mohli na veletrhu Solarexpo získat množství zajímavých informací o obnovitelných zdrojích energie i osobně jednat se zástupci společností, které se na výstavě prezentovaly.

O společnosti Phono Technologies Switzerland

Phono Technologies Switzerland se řadí k předním světovým společnostem na trhu s fotovoltaickými panely. Za roky svého působení si značka PhonoSolar a větrné mikroturbíny PhonoWind vydobyly silnou pozici mezi zákazníky po celém světě. Panely PhonoSolar jsou použity například na 9. největší fotovoltaické elektrárně na světě – FVE CZECH Vepřek o celkovém výkonu 35,10 MWp – na této elektrárně bylo použito celkem 186 960 panelů PhonoSolar. Phono Technologies Switzerland společně se svými EPC partnery nabízí projektovou činnost, kompletní realizace fotovoltaických elektráren i jejich následný servis a monitoring.

[nggallery id=12]