PhonoSolar a PhonoWind na 7. mezinárodním kongresu a výstavě v Bulharsku

7. mezinárodní kongres a výstava se zaměřením na energetickou účinnost a obnovitelné zdroje energie proběhl ve dnech 13. až 15. dubna 2011 v Sofii v Bulharsku. Zájemci o obnovitelné zdroje energie měli možnost seznámit se s inovativními technologiemi a postupy, získat nové obchodní kontakty na zástupce významných světových společností i příležitost zúčastnit se oborových konferencí a diskuzí.

Na mezinárodní výstavě se prezentovala i společnost Phono Technologies Switzerland, která představila svým návštěvníkům novou produktovou řadu solárních panelů PhonoSolar a větrných mikroturbín PhonoWind a nově realizované projekty fotovoltaických elektráren.

7. mezinárodní kongres a výstava v Sofii

Bulharský 7. mezinárodní kongres a výstava probíhal ve výstavním komplexu Inter Expo Center v Sofii. Této prestižní události se zúčastnili přední výrobci fotovoltaických produktů, integrátoři fotovoltaických elektráren a odborníci z oblasti energetiky, stavebnictví, architektury, strojírenství a elektroniky. Návštěvníci kongresu a výstavy získali řadu informací o nejnovějších trendech v solární energetice, stejně tak mohli shlédnout nové produkty a technologie pro obnovitelné zdroje energie.

Produkty PhonoSolar a PhonoWind na mezinárodní výstavě

Společnost Phono Technologies Switzerland je přední světovou společností v solární energetice. Specializuje se na design, výzkum, vývoj a výrobu fotovoltaických panelů PhonoSolar a větrných turbín PhonoWind a společně se svými EPC partnery nabízí realizace fotovoltaických elektráren. Mezi již realizované projekty patří například fotovoltaická elektrárna Dubno, která byla vystavěna, zprovozněna a úspěšně spuštěna na brownfieldu – na místě dřívější skládky směsného odpadu, nebo 9. největší fotovoltaická elektrárna na světě – FVE Czech Vepřek s celkovým výkonem 35,1 MWp.

[nggallery id=53]