EB Elektro Bartoš – váš odborník na elektro, osvětlení, vodo-, topo- a plynoinstalatérství spustil ebshop.cz

Frenštát pod Radhoštěm – Moderní společnost se širokým polem působnosti – EB Elektro Bartoš je významná regionální společnost provozující jako jedna z divizí společnosti EB Bartoš služby v oboru elektro, osvětlení a voda – topení – plyn. EB Elektro Bartoš je předním odborníkem v oboru instalací, montáží a oprav v těchto oborech. Své produkty nabízí také v rámci nového oborového e-shopu ebshop.cz.

EB Elektro Bartoš – Elektromateriál, osvětlení a elektroinstalace na míru

EB Elektro Bartoš provozuje maloobchod a velkoobchod s elektromateriálem a osvětlením, realizuje instalace osvětlení na klíč a připravuje projekce osvětlení a individuální návrhy umístění svítidel v interiérech a exteriérech na míru. EB Elektro Bartoš provádí také veškeré elektroinstalační a elektromontážní, opravářské a servisní práce.

EB Elektro Bartoš: Vše z oboru voda – topení – plyn pod jednou střechou

EB Elektro Bartoš se zabývá také dodávkami kompletního sortimentu materiálu, velkoobchodem, odborným poradenstvím, montážními a instalatérskými pracemi v oboru:

  • instalatérství,
  • topenářství a
  • plynárenství.

EB Elektro Bartoš poskytuje služby odborně školených montérů a techniků, provádí montáže, opravy a údržbu elektroinstalací a vodoinstalací a zajišťuje rovněž veškeré stavební práce.

EBSHOP.CZ – specializovaný e-shop s elektro zbožím

Produkty EB Elektro Bartoš si můžete prohlédnout přímo v kamenném showroomu a vzorkové prodejně ve Frenštátě pod Radhoštěm na ul. Místecké nebo v samostatném e-shopu ebshop.cz, který se specializuje na elektrozboží, elektrické vytápění, topné folie a kabely, přímotopné vytápění, ohřívače vody, akumulační kamna, regulace nebo topení pro zvířata.

O společnosti EB Elektro Bartoš

EB Bartoš je výzmnamný regionální subjekt působící prostřednictvím několika divizí v různých oborech činnosti – hotelnictví, stavebnictví, zboží a služby v oboru vodo-, topo- a elektroinstalatérství. EB Elektro Bartoš jako jedna z těchto divizí poskytuje komplexní portfolium služeb v oboru voda – topení – plyn – elektro – osvětlení. Provádí montáže, opravy a údržbu elektroinstalací, vodoinstalací a stavební práce. Spolu se širokým sortimentem v kamenné prodejně a showroomu ve Frenštátě pod Radhoštěm a nově také v e-shopu na adrese ebshop.cz poskytuje širokou škálu služeb odborně školených montérů, instalatérů a techniků. Elektro Bartoš je rovněž provozovatelem velkoobchodu a poskytuje v oboru voda – elektro – plyn kvalifikované poradenské služby.

Kontaktní údaje

EB – Elektro Bartoš, s.r.o.
Velkoobchod – Místecká 657
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Telefon: +420 556 880 136, +420 556 880 111
Mobil: +420 777 799 415
Email: info@eb-bartos.cz
Web: www.eb-bartos.cz
E-shop: www.ebshop.cz
Sociální sítě: Náš profil na Facebook.com, twitter.com/ebbartos