Špičkové depozitní terminály: Inteligentní trezory Electrum & Obolus

Společnost Bankovní Technika spol s r.o. rozšířila svou nabídku řešení odvodu tržeb založených na osvědčených depozitních terminálech REIS Nummus o cenově atraktivní řešení na bázi automatických trezorů Electrum a Obolus.

Bezpečně uložená netříděná hotovost

Tyto a utomatické trezory přijímají netříděnou hotovost a bezpečně ji ukládají uvnitř certifikovaného trezoru. Řeší tak nejen bezpečnostní otázky uložení tržeb v supermarketech, čerpacích stanic paliv, sázkových kancelářích, lékarnách apod., ale zároveň významně urychlují a zpřehledňují následné zpracování tržeb.

Urychlení zpracování tržeb

Kromě lokálního zpracování transakčních dat systém nabízí přístup k centrálně spravovanému serveru pomocí webového rozhraní. Pro propojení s informačními systémy zákazníka je k dispozici řada standardních webových služeb. Přístup k datům je nabízen jako služba s fixním měsíčním poplatkem.

Bankovní technika: Specialista na bankovní techniku redesignoval svou webovou prezentaci banktech.cz

Právě jsme spustili novou podobu webových stránek společnosti Bankovní Technika spol. s r. o. Moderně vybudované stránky nám umožňují publikovat více informací k jednotlivým produktům a lépe prezentovat naše řešení. Použitý publikační systém umožňuje jednoduché aktualizace zobrazených informací a použití moderních médií jako je například videoprezentace.

Snadná dostupnost informací

Pro každého, kdo potřebuje najít vhodné řešení pro počítání, třídění, verifikaci a zpracování mincí a bankovek, nebo odvod tržeb, přináší nový web Bankovní Techniky přehledný a rychlý přístup ke všem potřebným informacím. Ať již patříte ke klientům žádajícím komplexní řešení šité na míru specifickým potřebám svého podnikání, nebo jste malý podnikatel hledající konkrétní typ produktu v našem e-shopu, přivede Vás nová struktura našeho webu přesně k těm informacím, které potřebujete.

Doufáme, že tato inovace přispěje k lepší informovanosti Vás, našich vážených zákazníků.