Fotovoltaické panely Phono Solar opět na veletrhu Solarexpo 2011

Ve dnech 4. až 6. května 2011 se v italské Veroně uskuteční jeden z největších a nejvýznamnějších světových veletrhů o solární energetice – Solarexpo 2011. Jedná se již o 12. ročník tohoto veletrhu, který se zaměřuje na fotovoltaiku a obnovitelné zdroje energetiky.

V loňském roce se na této výstavě sešlo neuvěřitelných 69 500 tisíc návštěvníků a 1 268 vystavovatelů z celkem 43 zemí světa. Mezi vystavovateli ani letos nechybí společnost Phono Technologies Switzerland.

Fotovoltaické panely PhonoSolar a mikroturbíny PhonoWind

Phono Technologies Switzerland dodává fotovoltaické produkty PhonoSolar a větrné mikro-turbíny PhonoWind; produkty vysoké kvality při zachování excelentních cen. Phono Technologies Switzerland nabízí klientům ideální propojení výhod a předností vzniklých velmi úzkou spoluprací mezi evropskými a asijskými partnery.

Phono Technologies Switzerland disponuje týmem zkušených expertů a obchodních partnerů v oblasti větrné, solární i vodní energie. Ve spolupráci s významnými evropskými univerzitními kapacitami se podílí na výzkumu, vývoji a designu těchto produktů a na přípravě a realizaci fotovoltaických projektů prostřednictvím svých EPC partnerů. Phono Technologies Switzerland zastřešuje také obchodní aktivity pro produkty PhonoSolar a PhonoWind v regionu EMEA.

Na veletrhu SolarExpo najdete stánek Phono Technologies Switzerland v hale 2 pod číslem E2.1.

Solarexpo 2011

Solarexpo je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních výstav o fotovoltaice a obnovitelných zdrojích energie. Souběžně s veletrhem probíhá na veletrhu SolarExpo také konference zaměřená na problematiku fotovoltaické energie. V roce 2010 bylo v rámci této konference uspořádáno mnoho desítek přednášek, seminářů a workshopů, které shrnovaly nové světové i lokální trendy, technologický vývoj i problémy, které je nutné v rámci fotovoltaického odvětví řešit. Letošnímu ročníku veletrhu Solarexpo bude předcházet Italian PV Summit 2011, na kterém budou přední odborníci projednávat aktuality z oblasti solární energetiky. Tento summit proběhne ve dnech 2. až 3. května 2011.

Kontakt
Phono Technologies Switzerland AG
Sandgrube 29
CH-9050 Appenzell
Switzerland
Web: www.phonosolar.eu

Základní informace o veletrhu: SolarExpo 2011
Termín konání: 4. až 6. května 2011
Místo konání: Verona, Italy
Stánek PhonoSolar: hala 2, stánek E2.1
Web: www.solarexpo.com