PhonoSolar se stal generálním partnerem předního českého golfisty Jana Juhaniaka

PhonoSolar, významný hráč na trhu solární energetiky, se stal generálním partnerem nejúspěšnějšího českého golfisty mezi seniory – Jana Juhaniaka. PhonoSolar podporuje sport a váží si fair play hry. Celková filozofie, prestiž a serióznost golfu jsou hodnoty, pro které si PhonoSolar nejen váží tohoto sportu a jeho sportovců, ale pro které se rozhodl tento sport a jedničku mezi českými golfovými hráči aktivně podporovat.

Jan Juhaniak – golfista a trenér světové třídy

Jan Juhaniak (nar. 1955) je předním českým golfovým profesionálem. V devadesátých letech zažil turnaje Czech Open v rámci European Tour a jako jediný český hráč byl pozván na první turnaj série PGA European Senior Tour, který se konal na hřišti Casa Serena. V domácím podniku nejprestižnější evropské série pro hráče nad 50 let, které se již potřetí uskutečnilo na privátním hřišti v Roztěži u Kutné Hory, přitom startoval ve své kariéře již dvakrát.

Přední český golfový profesionál Jan Juhaniak se v současné době věnuje mimo jiné trenérské činnosti v rámci nově utvořené Juhaniak Golf Academy. Ve známém golfovém areálu Beřovice působí jako Head Pro akademie. Mezi špičkové hráče, které za svou kariéru vychoval, patří svého času české amatérské jedničky Petra Kvídová a Miroslav Holub. Vedle standardní výuky klientů se Jan Juhaniak intenzivně věnuje práci s dětmi v rámci úspěšného projektu Tréninkových center mládeže.

PhonoSolar – profesionální hráč ve fotovoltaice

PhonoSolar je přední světovou značkou v solární energetice. Orientace společnosti na obnovitelné zdroje energií a podpora ochrany životního prostředí vedla k rozhodnutí dlouhodobě podporovat fair play hru, jasnou filozofii a serióznost ztělesněné v jedinečné sportovní disciplíně – v golfu. Golf je ideálním sportem pro milovníky přírody, a proto nyní bude golfové vybavení a oblečení Jana Juhaniaka a členů Juhaniak Golf Academy zdobit logo PhonoSolar.