PhonoSolar na Renewable Energy Exhibition 2010

Tento rok se Renewable Energy Exhibition konala v Paříži od 16. do 18. června 2010 a vytvořila tak třídenní příležitost pro mnoho odborníků, kteří se orientují v tomto oboru, aby se sešli s potencionálními zákazníky a partnery a vytvořili tak základy pro možnou budoucí spolupráci. Ve Francii se tato událost stala tradicí, která vznikla v roce 2001 a od té doby se několikrát opakovala. Pokaždé je zaměřena na stavební firmy, architekty, specialisty v oboru obnovitelné energie, investory, instalatéry, elektrikáře a mnoho dalších. Tento rok se mezi vystavovateli objevily větší společnosti jako například francouzský dodavatel energie EDF, vývojář solární technologie Solairvie a Siemens.

Význam RE exhibice se prokázal stálým růstem počtu návštěvníků za posledních pár let. Počet návštěvníků vzrostl z 8 500 v roce 2006 na 13 626 za rok 2008. Letos bylo očekáváno kolem 20 000 návštěvníků.

Děkujeme všem, kteří nás na exhibici navštívili

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se zastavili u našeho stánku a ptali se na naše produkty a služby. Jsme velice vděční za váš zájem a doufáme, že jste si naši prezentaci užili stejně tak jako jsme si my užili to, že vám ji můžeme nabídnout. Váš zájem o naši společnost je základem možné budoucí spolupráce, kterou bychom bez vás nemohli vybudovat. Vážíme si toho, že jste nám dali příležitost zjistit, co se vám líbí a jaké máte potřeby v oboru obnovitelné energie. PhonoSolar se tradičně účastní velkých exhibic jako je Renewable Energy Exhibition, na kterých vystavuje svou kompletní nabídku fotovoltaických produktů.